BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10471273
nr 1047 1273
Golvlampa
Louis Poulsen, Danmark
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:08:57
600 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr